Виробник: Tecro
Код товару: U1051636
Стислий опис
Технічні характеристики Тип для домашнього кінотеатру Типи проєкції фронтальна Технологія LCD Роздільна здатність матриці 1280 x 720 Яскравість 2000 (ANSI lm) Контрастність 1500: 1 Підтримка форматів 4:3 Підтри... Читати далі...
Технічні характеристики
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | LCD |
| Роздільна здатність матриці | 1280 x 720 |
| Яскравість | 2000 (ANSI lm) |
| Контрастність | 1500: 1 |
| Підтримка форматів | 4:3 |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 1.2 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 4 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.89 м |
| Максимальна діагональ зображення | 3.81 м |
| Підтримувані роздільні здатності | до Full HD (1920 x 1080) |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | V= ±15° |
| Тип лампи | LED |
| Термін експлуатації | 50 000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 4 Вт (2 х 2 Вт) |
| Підтримуваний стандарт відео | NTSC |
| Підтримуваний стандарт відео | PAL |
| Підтримуваний стандарт відео | SECAM |
| Пульт керування | є |
| Kensington Lock | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм (audio out) |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI |
| Порти та роз'єми | 1 x RCA |
| Порти та роз'єми | 1 x USB (type A) |
| Колір | White-Grey |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 86 мм |
| Глибина | 168 мм |
| Вага | 1.1 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська


