Стислий опис
HD30LV — компактний проєктор із роздільною здатністю Full HD 1080p і високою яскравістю 4500 люменів. Ця модель призначена для використання в приміщеннях будь-якої освітленості. Підходить для перегляду спортивних трансл... Читати далі...
HD30LV — компактний проєктор із роздільною здатністю Full HD 1080p і високою яскравістю 4500 люменів. Ця модель призначена для використання в приміщеннях будь-якої освітленості. Підходить для перегляду спортивних трансляцій, ТВ-шоу та фільмів, а також підходить для відеоігор, цифрових розваг і домашнього офісу. Цей проєктор забезпечує супер'яскраве, кінематографічне зображення, має сумісність HDR і вбудований динамік. Тривалий термін експлуатації лампи знижує загальну вартість володіння.
Для максимальної зручності проєктор HD30LV обладнаний декількома входами, включно з 2 портами HDMI. Ви легко зможете під'єднати його до ноутбука, ПК або програвача Blu-Ray. Ця модель має компактний корпус, тому ви з легкістю можете взяти його в дорогу.
Технічні характеристики
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Типи проєкції | зворотна |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | DLP |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 4500 (ANSI lm) |
| Контрастність | 22 000:1 |
| Кількість кольорів, що зображаються | 1.07 млрд |
| Підтримка форматів | 4:3 |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 1.1 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 10 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.76 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.65 м |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Підтримка 3D | є |
| Горизонтальна | 15.38 - 91.15 кГц |
| Вертикальна | 50 - 85 Гц |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1 x |
| Фокусна відстань | 15.84 - 17.42 |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±40°, V=±40° |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Термін експлуатації | 15 000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 3 Вт |
| Підтримуваний стандарт відео | NTSC |
| Підтримуваний стандарт відео | PAL |
| Підтримуваний стандарт відео | SECAM |
| Пульт керування | є |
| Kensington Lock | є |
| Порти та роз'єми | 2 x 3.5 мм (audio in) |
| Порти та роз'єми | 2 x HDMI |
| Порти та роз'єми | USB 2.0 |
| Колір | White |
| Ширина | 316 мм |
| Висота | 108 мм |
| Глибина | 244 мм |
| Вага | 2.88 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська






