Стислий опис
Проєктор HP CP180 — ваш персональний портативний кінотеатр, який подарує дивовижний аудіовізуальний досвід, хай де ви будете. Він відтворює чітке реалістичне зображення в роздільній здатності 720P HD.Яскравість 130 ANSI... Читати далі...
Проєктор HP CP180 — ваш персональний портативний кінотеатр, який подарує дивовижний аудіовізуальний досвід, хай де ви будете. Він відтворює чітке реалістичне зображення в роздільній здатності 720P HD.
Яскравість 130 ANSI люмен (300 LED) забезпечує насичене та виразне зображення навіть за інтенсивного освітлення. Технологія Eye Care запобігатиме втомі очей під час тривалого перегляду.
У разі швидкого автофокусування й інтелектуальної автоматичної корекції трапецеїдальних спотворень ви отримаєте ідеально вирівняне та чітке прямокутне зображення, незалежно від розташування проєктора.
Синхронізуйте проєктор HP CP180 з проєкційною поверхнею за лічені секунди — у цьому допоможе функція автоматичного припасування екрана та уникнення перешкод.
HP CP180 пропонує широкі можливості під'єднання, тому ідеально підходить як для домашніх кінотеатрів, так і для затишних вечірніх переглядів просто неба.
Проєктор HP CP180 обладнаний роз'ємами HDMI, USB і аудіовиходом 3.5 мм, що дає змогу під'єднати сумісне обладнання. Використовуйте бездротові технології WiFi 2.4 ГГц + 5 ГГц і Bluetooth 5.0 і під'єднуйте цей ґаджет до мобільних пристроїв на операційних системах IOS або Android.
Інтегровані в проєктор платформи потокового відео Netflix, YouTube, Disney + пропонують безліч варіантів розваг.
HP CP180 працює на основі світлодіодної оптики з терміном експлуатації 20000 годин, так що він не потребує періодичних обслуговувань, необхідних для лампових проєкторів.
Технічні характеристики
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Тип | портативний |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | LCD |
| Матриця | HD |
| Роздільна здатність матриці | 1280 x 720 |
| Яскравість | 130 (ANSI lm) |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 0.8 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 3.4 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 1.2 м |
| Максимальна діагональ зображення | 2.3 м |
| Коефіцієнт масштабування | 1.32 x |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±30°, V=±30° |
| Тип лампи | LED |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 3 Вт (1 х 3 Вт) |
| Пульт керування | є |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI |
| Порти та роз'єми | 1 x USB |
| Порти та роз'єми | 1 х Аудіовихід (Mini Jack, 3.5 мм) |
| Порти та роз'єми | Bluetooth |
| Порти та роз'єми | Wi-Fi |
| Колір | White |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 151 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 1.3 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська




