Виробник: Hewlett Packard
Код товару: U0978702
Стислий опис
Технічні характеристики Тип для домашнього кінотеатру Типи проєкції фронтальна Технологія LCD Матриця Full HD Роздільна здатність матриці 1920 x 1080 Яскравість 260 (ANSI lm) Підтримка форматів 16:9 Мінімальна ... Читати далі...
Технічні характеристики
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | LCD |
| Матриця | Full HD |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 260 (ANSI lm) |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 1.2 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 2.13 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 1.14 м |
| Максимальна діагональ зображення | 2.03 м |
| Підтримувані роздільні здатності | до Full HD (1920 x 1080) |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Коефіцієнт масштабування | 1.2 x |
| Потужність лампи | 95 Вт |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 10 Вт (2 х 5 Вт) |
| Підтримуваний стандарт відео | NTSC |
| Підтримуваний стандарт відео | PAL |
| Підтримуваний стандарт відео | SECAM |
| Пульт керування | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI |
| Порти та роз'єми | 1 x miniHDMI |
| Порти та роз'єми | 1 x USB |
| Колір | White-Grey |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 1.78 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська







