Стислий опис
Розумний HD-проєктор — насолоджуйтеся аудіо- та відеоматеріалами на великому екрані в будь-якому місціДоступний інтелектуальний Full HD-проєктор, який легко поєднує в собі інтелект і функціональність.Візуальний досвід у... Читати далі...
Розумний HD-проєктор — насолоджуйтеся аудіо- та відеоматеріалами на великому екрані в будь-якому місці
Доступний інтелектуальний Full HD-проєктор, який легко поєднує в собі інтелект і функціональність.
Візуальний досвід у форматі Full HD
Вбудована роздільна здатність 1080P Full HD з підтримкою декодування 4K.
Надвисока яскравість
Яскравість 500 LED/220 ANSI люмен. Реальна яскравість без штучного маркування.
Ідеальна чіткість і вирівнювання в будь-який час і в будь-якому місці
Швидке автофокусування й автоматична корекція трапецеїдальних спотворень забезпечують найяскравіше зображення.
Легке настроювання, точне відтворення
Автоматичне припасування екрана й обход перешкод погоджують екран із полотном за 3 секунди, зменшуючи клопоти з ручним настроюванням.
Бездротова проєкція
Підтримка віддзеркалення екрана для пристроїв iOS і Android.
Вбудована високоякісна аудіосистема
Стереодинаміки потужністю 6 Вт забезпечують потужне звучання.
Кілька варіантів під'єднання
Підтримка дводіапазонного WiFi 2.4G + 5G і Bluetooth 5.0 гарантує стабільне бездротове з'єднання. Обладнаний входами HDMI, USB і 3,5 мм виходом для повного під'єднання.
Домашній кінотеатр «все в одному»
Завдяки застосункам для потокового відео, завантаженим з Preload APP Store, CC360 пропонує безперешкодний доступ до онлайн-відео, телевізійних програм та іншого потокового медіаконтенту.
Підходить для різних користувачів
Ідеально підходить для сімей, окремих людей і студентів, ідеально підходить для спалень, віталень і задніх дворів.
Довговічність і надійність
Технологія РК-дисплея в поєднанні зі світлодіодним джерелом світла для понад 20 000 годин роботи.
Технічні характеристики
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Тип | портативний |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | LCD |
| Матриця | Full HD |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 500 (ANSI lm) |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 0.8 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 1.3 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 1.6 м |
| Максимальна діагональ зображення | 2.1 м |
| Коефіцієнт масштабування | 1.2 x |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±40°, V=±40° |
| Тип лампи | LED |
| Потужність лампи | 220 Вт |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 6 Вт (2 х 3 Вт) |
| Пульт керування | є |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI |
| Порти та роз'єми | 1 x USB |
| Порти та роз'єми | 1 х Аудіовихід (Mini Jack, 3.5 мм) |
| Порти та роз'єми | Bluetooth |
| Порти та роз'єми | Wi-Fi |
| Колір | White |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 199 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 1.6 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська






