Код товару: U1094436
Стислий опис
Технічні характеристики Тип для домашнього кінотеатру Тип для презентацій Тип портативний Типи проєкції зворотна Типи проєкції фронтальна Технологія LCD Роздільна здатність матриці 1920 x 1080 Яскравість 300 (A... Читати далі...
Технічні характеристики
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Тип | для презентацій |
| Тип | портативний |
| Типи проєкції | зворотна |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | LCD |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 300 (ANSI lm) |
| Контрастність | 2000:1 |
| Кількість кольорів, що зображаються | 16.7 млн. |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 1.02 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 3.81 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 1 м |
| Максимальна діагональ зображення | 3.8 м |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Прогресивне сканування | є |
| Коефіцієнт масштабування | 1.37 x |
| Фокусна відстань | 12 - 15.6 мм |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±15°, V=±15° |
| Тип лампи | LED |
| Потужність лампи | 65 Вт |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 5 Вт |
| Підтримуваний стандарт відео | NTSC |
| Підтримуваний стандарт відео | PAL |
| Підтримуваний стандарт відео | SECAM |
| Пульт керування | є |
| Порти та роз'єми | Audio Line out |
| Порти та роз'єми | HDMI |
| Порти та роз'єми | USB 2.0 |
| Порти та роз'єми | Wi-Fi |
| Колір | Silver |
| Ширина | 191 мм |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 119 мм |
| Вага | 1.22 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська





