Виробник: Epson
Код товару: U1081548
Стислий опис
Epson EH-QS100B — ультракороткофокусний лазерний 4K-проєктор із яскравістю 4500 лм і коефіцієнтом проєкції 0.16. Він чудово підходить для домашнього кінотеатру, забезпечуючи велике зображення на малій відстані в... Читати далі...
Epson EH-QS100B — ультракороткофокусний лазерний 4K-проєктор із яскравістю 4500 лм і коефіцієнтом проєкції 0.16. Він чудово підходить для домашнього кінотеатру, забезпечуючи велике зображення на малій відстані від стіни.
Технічні характеристики
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | 3LCD |
| Роздільна здатність матриці | 3840 x 2160 |
| Яскравість | 4500 (ANSI lm) |
| Контрастність | 500 000:1 |
| Кількість кольорів, що зображаються | 1.07 млрд |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 0.32 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 1.52 м |
| Максимальна діагональ зображення | 4.06 м |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±3°, V=±3° |
| Тип лампи | Laser |
| Потужність лампи | 333 Вт |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Пульт керування | є |
| Порти та роз'єми | 1 x LAN |
| Порти та роз'єми | 1 x RS232 |
| Порти та роз'єми | HDMI |
| Порти та роз'єми | USB 2.0 |
| Порти та роз'єми | Wi-Fi |
| Колір | Black |
| Ширина | 695 мм |
| Висота | 156 мм |
| Глибина | 341 мм |
| Вага | 12 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська









