Виробник: Epson
Код товару: U1081547
Стислий опис
Epson EF-21W — це портативний лазерний проєктор Full HD з яскравістю 1000 люменів, вбудованим Google TV і звуком від Yamaha. Він забезпечує швидке під'єднання, автофокус і автокоригацію зображення. Підтримує Wi-Fi, Blue... Читати далі...
Epson EF-21W — це портативний лазерний проєктор Full HD з яскравістю 1000 люменів, вбудованим Google TV і звуком від Yamaha. Він забезпечує швидке під'єднання, автофокус і автокоригацію зображення. Підтримує Wi-Fi, Bluetooth і голосове керування через пульт. Завдяки стильному білому корпусу Diamond White і вазі менш ніж 2 кг він ідеально підходить для дому та подорожей.
Технічні характеристики
| Тип | офісний |
| Типи проєкції | зворотна |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | 3LCD |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 1000 (ANSI lm) |
| Контрастність | 500 000:1 |
| Кількість кольорів, що зображаються | 16.7 млн. |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 0.64 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 3.38 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.76 м |
| Максимальна діагональ зображення | 3.81 м |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Коефіцієнт масштабування | 1.2 x |
| Фокусна відстань | 13.9 мм |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±34°, V=±40° |
| Тип лампи | Laser |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 5 Вт |
| Пульт керування | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм |
| Порти та роз'єми | HDMI |
| Порти та роз'єми | USB |
| Колір | White |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 197 мм |
| Глибина | 191 мм |
| Вага | 2.3 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська









