Виробник: Epson
Код товару: U1069622
Стислий опис
Технічні характеристики Тип для презентацій Тип для шкіл і ВАЗів Тип офісний Типи проєкції фронтальна Технологія 3LCD Матриця XGA Роздільна здатність матриці 1024 x 768 Яскравість 3600 (ANSI lm) Контрастність ... Читати далі...
Технічні характеристики
| Тип | для презентацій |
| Тип | для шкіл і ВАЗів |
| Тип | офісний |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | 3LCD |
| Матриця | XGA |
| Роздільна здатність матриці | 1024 x 768 |
| Яскравість | 3600 (ANSI lm) |
| Контрастність | 15 000:1 |
| Кількість кольорів, що зображаються | 1.07 млрд |
| Підтримка форматів | 4:3 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 0.9 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 10.3 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.76 м |
| Максимальна діагональ зображення | 8.89 м |
| Підтримувані роздільні здатності | до WXGA (1280 x 768) |
| Коефіцієнт масштабування | 1.2 x |
| Тип лампи | UHE |
| Потужність лампи | 210 Вт |
| Термін експлуатації | 6000 годин (12000 економрежим) |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 5 Вт (1 х 5 Вт) |
| Пульт керування | є |
| Kensington Lock | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм (audio out) |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI |
| Порти та роз'єми | 1 x RS232 |
| Порти та роз'єми | 1 x USB (type B) |
| Порти та роз'єми | 2 x 3.5 мм (audio in) |
| Порти та роз'єми | 2 x RCA |
| Порти та роз'єми | 3 x VGA (D-Sub) |
| Колір | White |
| Ширина | 302 мм |
| Висота | 92 мм |
| Глибина | 249 мм |
| Вага | 2.7 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська





