Виробник: Benq
Код товару: U1055204
Стислий опис
Технічні характеристики Тип геймерський Тип для домашнього кінотеатру Типи проєкції фронтальна Технологія DLP Матриця 4K Роздільна здатність матриці 3840 x 2160 Яскравість 3000 (ANSI lm) Контрастність 10 000:1 ... Читати далі...
Технічні характеристики
| Тип | геймерський |
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | DLP |
| Матриця | 4K |
| Роздільна здатність матриці | 3840 x 2160 |
| Яскравість | 3000 (ANSI lm) |
| Контрастність | 10 000:1 |
| Кількість кольорів, що зображаються | 1.07 млрд |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.76 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Підтримувані роздільні здатності | до 4K (3840 x 2160) |
| Рівень шуму | 34 дБ (28 дБ економрежим) |
| Горизонтальна | 15 - 135 кГц |
| Вертикальна | 23 - 120 Гц |
| Коефіцієнт масштабування | 1.2 x |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±30°, V=±30° |
| Тип лампи | UHP |
| Термін експлуатації | 4000 годин (8000, 15000 економрежим) |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 5 Вт (1 х 5 Вт) |
| Пульт керування | є |
| Kensington Lock | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм (audio out) |
| Порти та роз'єми | 1 x RS232 |
| Порти та роз'єми | 1 x USB (type A) |
| Порти та роз'єми | 2 х HDMI |
| Колір | White-Grey |
| Ширина | 312 мм |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 246 мм |
| Вага | 3.1 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська





