Виробник: Benq
Код товару: U1055205
Стислий опис
Технічні характеристики Тип для домашнього кінотеатру Тип портативний Типи проєкції фронтальна Технологія DLP Матриця Full HD Роздільна здатність матриці 1920 x 1080 Яскравість 500 (ANSI lm) Контрастність 100 0... Читати далі...
Стислі характеристики
Состояние -
Новое
Технічні характеристики
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Тип | портативний |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | DLP |
| Матриця | Full HD |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 500 (ANSI lm) |
| Контрастність | 100 000: 1 |
| Кількість кольорів, що зображаються | 16.7 млн. |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані роздільні здатності | до 4K (3840 x 2160) |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Горизонтальна | 15 - 135 кГц |
| Коефіцієнт масштабування | 1.2 x |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±40°, V=±40° |
| Тип лампи | Laser |
| Термін експлуатації | 20 000 годин (30 000 економрежим) |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 18 Вт (4 Вт x 2 + 10 Вт сабвуфер) |
| Kensington Lock | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм (audio out) |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI |
| Порти та роз'єми | 1 x USB (type A) |
| Порти та роз'єми | 1 x USB (type C) |
| Порти та роз'єми | Bluetooth |
| Порти та роз'єми | Wi-Fi |
| Колір | White |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 211.2 мм |
| Глибина | 191.4 мм |
| Вага | 2.1 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Состояние | Новое |




Українська









