Стислий опис
Проєктори Acer серії Education забезпечують чіткість великих зображень як на відстані, так і за близького розташування перед екраном. Завдяки цьому вони ідеально підходять для навчальних аудиторій і будь-яких невеликих ... Читати далі...
Проєктори Acer серії Education забезпечують чіткість великих зображень як на відстані, так і за близького розташування перед екраном. Завдяки цьому вони ідеально підходять для навчальних аудиторій і будь-яких невеликих приміщень. Висока роздільна здатність забезпечує чітке та детальне відтворення великих зображень, а функції посилення кольору — насиченість фарб.
Технічні характеристики
| Тип | офісний |
| Типи проєкції | зворотна, фронтальна |
| Технологія | DLP |
| Роздільна здатність матриці | 1024 x 768 |
| Яскравість | 3500 (ANSI lm) |
| Контрастність | 3500: 1 |
| Кількість кольорів, що зображаються | 1.07 млрд |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Максимальна проєкційна відстань | 7.15 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.81 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Підтримувані роздільні здатності | до Full HD (1920 x 1080) |
| Підтримка 3D | є |
| Сумісні 3D-окуляри | MC.JFZ11.00B |
| Горизонтальна | 15 - 100 кГц |
| Вертикальна | 24 - 120 Гц |
| Коефіцієнт масштабування | 1 x |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±40°, V=±40° |
| Тип лампи | OSRAM |
| Потужність лампи | 220 Вт |
| Термін експлуатації | 5000 годин (6000, 10000 економрежим) |
| Підтримуваний стандарт відео | HDTV (EDTV, SDTV), PAL, SECAM, NTSC |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 16 Вт (1 х 16 Вт) |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм, 1 x HDMI, 1 x LAN, 1 x VGA (D-Sub), 1 x VGA-Out, 1 x RCA |
| Колір | White |
| Вага | 3.1 кг |
| Виробник | Acer |
| Модель | S1286H |
| Артикул | MR.JQF11.001 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
