Стислий опис
Бездротовий проєктор Full HD H6546Ki (MR.JW011.002) з яскравістю до 5200 ANSI люменів забезпечує воістину кінематографічні враження. Забезпечує екологічну цілодобову проєкцію з автоматичною вертикальною корекцією трапец... Читати далі...
Бездротовий проєктор Full HD H6546Ki (MR.JW011.002) з яскравістю до 5200 ANSI люменів забезпечує воістину кінематографічні враження. Забезпечує екологічну цілодобову проєкцію з автоматичною вертикальною корекцією трапецеїдальних спотворень. Чудово кріпиться на стелі.
Роздільна здатність FHD
100-дюймове зображення чистої краси у форматі 1080p Full HD має такий реалістичний вигляд, що ви можете поклятися, що дивитеся у вікно.
Яскравість 5 200 люменів
Кришталево чисте та яскраве зображення на відстані в лекційних залах, аудиторіях та інших великих приміщеннях із яскравістю до 5 200 люменів.
Acer BlueLightShield™
Захистіть очі від надмірної напруги завдяки технології Acer BlueLightShieldTM.
Acer LumiSense™
Acer LumiSenseTM регулює яскравість і насиченість кольорів зображення залежно від контенту, що переглядається.
Acer ColorBoost3D™
Відтворюйте реалістичні кольори та яскраві зображення за допомогою технології Acer ColorBoost3DTM.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтеся насиченими та природними кольорами завдяки технології ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB для запобігання погіршенню кольору.
Робота 24/7
Цей проєктор може використовуватися безперервно день у день — ідеальне рішення для публічних показів і виставок.
Бездротова проєкція
Позбавтеся плутанини дротів за допомогою зручних опцій бездротового проєктування й бездротового донга.
Автоматична корекція вертикальних трапецеїдальних спотворень
Знайти правильний кут для презентації стало простіше завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень, що справляє вертикальні спотворення.
Технічні характеристики
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | DLP |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 5200 (ANSI lm) |
| Контрастність | 10 000:1 |
| Кількість кольорів, що зображаються | 1.07 млрд |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Максимальна проєкційна відстань | 10 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.71 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.75 м |
| Підтримувані роздільні здатності | до Full HD (1920 x 1080) |
| Рівень шуму | 33 дБ (27 дБ економрежим) |
| Підтримка 3D | є |
| Горизонтальна | 15 - 100 кГц |
| Вертикальна | 24 - 120 Гц |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1 x |
| Коефіцієнт масштабування | 2 x |
| Фокусна відстань | 21.8 - 24 мм |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±40°, V=±40° |
| Тип лампи | UHP |
| Потужність лампи | 245 Вт |
| Термін експлуатації | 5000 годин (10000, 12000 економрежим) |
| Вбудований динамік | є |
| Пульт керування | є |
| Kensington Lock | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм (audio in) |
| Порти та роз'єми | 1 x RS232 |
| Порти та роз'єми | 1 x USB |
| Порти та роз'єми | 2 x HDMI |
| Порти та роз'єми | Wi-Fi |
| Колір | White |
| Ширина | 313 мм |
| Висота | 113.7 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 2.9 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська





