Виробник: Elite Screens
Код товару: B0006657
Стислий опис
Екран Elite Screens M100XWH виготовлений із нового матеріалу MaxWhite, який забезпечує високу білину та стійкість до щоденного використання, а також легко миється. Екран має можливість кріплення до стіни або сте... Читати далі...
Стислі характеристики
Цвет -
Черный
Екран Elite Screens M100XWH виготовлений із нового матеріалу MaxWhite, який забезпечує високу білину та стійкість до щоденного використання, а також легко миється. Екран має можливість кріплення до стіни або стелі й обладнаний покращеним механізмом ручного розкриття з автоматичним закрепом.
Важливою особливістю екрана є чорні маскувальні крайки, розміщені з чотирьох боків, що підсилюють точку фокуса зображення. А чорна основа має підвищену світлонепроникність і гарантує високу контрастність у поєднанні з високою правильністю кольорів навіть за заднього засвічення.
Відмітні риси Elite Screens M100XWH:
- Діагональ екрана 100"
- Кріплення до стіни або стелі
- Кути огляду 160°
- Низька світлопроникність для кращого відтворення кольорів
- Екстрабілий матеріал MaxWhite
Важливою особливістю екрана є чорні маскувальні крайки, розміщені з чотирьох боків, що підсилюють точку фокуса зображення. А чорна основа має підвищену світлонепроникність і гарантує високу контрастність у поєднанні з високою правильністю кольорів навіть за заднього засвічення.
Відмітні риси Elite Screens M100XWH:
- Діагональ екрана 100"
- Кріплення до стіни або стелі
- Кути огляду 160°
- Низька світлопроникність для кращого відтворення кольорів
- Екстрабілий матеріал MaxWhite
Технічні характеристики
| Виробник | ELITE SCREENS |
| Модель | M100XWH |
| Артикул | M100XWH |
| Тип | настінні |
| Спосіб кріплення | настінно-стельовий |
| Тип проєкції | пряма |
| Тип конструкції | підвісний |
| Ширина екрана | 218 см |
| Висота екрана | 123 см |
| Діагональ (дюйм) | 100" |
| Формат | 16:9 |
| Кут перегляду, градусів | 160° |
| Полотно | MaxWhite 1.1 Gain Matte |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Черный |




Українська
