Стислий опис
Настінні проєкційні екрани GrandView з фіксацією і плавним механізмом повернення втілили в собі найкращі досягнення сучасних технологій. Елегантний дизайн, можливість замовлення різних кольорів корпусу — допоможуть вд... Читати далі...
Настінні проєкційні екрани GrandView з фіксацією і плавним механізмом повернення втілили в собі найкращі досягнення сучасних технологій. Елегантний дизайн, можливість замовлення різних кольорів корпусу — допоможуть вдало вписати екран у будь-який інтер'єр. Міцний алюмінієвий корпус гарантує довгий термін експлуатації та надає певну легкість конструкції. Інженери Grandview подбали про простоту монтажу проєкційного екрана, за допомогою спеціальних скоб, що дає змогу варіювати розміщення кріпильних отворів за довжиною та максимально їх при стельовому або настінному встановленні.
Grandview для виробництва своїх екранів для проєкторів використовує американське полотно найвищої якості, на основі скловолоконного матеріалу, що створює гладку, кольоронасичену, зносостійку поверхню, яка гарантує тривалий термін експлуатації (Довжина 10 років). Рівень втрат на вигинах полотна Matte White екранів GrandView становить менш ніж 1% проти 33% втрат для хімічно оброблених тканин. Полотно складається з 4 різних шарів, що запобігає появі хвиль і втрати світла. Коефіцієнт посилення 1,0, кут огляду 160°.
Технічні характеристики
| Виробник | GrandView |
| Модель | CB-P100(4:3)WM5(SSW) |
| Артикул | CB-P100(4:3)WM5(SSW) |
| Тип | настінні, з механізмом повернення |
| Спосіб кріплення | настінний |
| Тип проєкції | пряма |
| Тип конструкції | стаціонарний |
| Ширина екрана | 203 см |
| Висота екрана | 152 см |
| Діагональ (дюйм) | 152" |
| Формат | 4:3 |
| Кут перегляду, градусів | 160° |
| Полотно | Matte White |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
