Код товару: U1079425
Стислий опис
Технічні характеристики Тип переносний на тринозі Спосіб кріплення на стійці Тип проєкції пряма Тип конструкції рулонні Ширина екрана 203 см Висота екрана 203 см Діагональ (дюйм) 112" Формат 1:1 Кут перегляду,... Читати далі...
Технічні характеристики
| Тип | переносний на тринозі |
| Спосіб кріплення | на стійці |
| Тип проєкції | пряма |
| Тип конструкції | рулонні |
| Ширина екрана | 203 см |
| Висота екрана | 203 см |
| Діагональ (дюйм) | 112" |
| Формат | 1:1 |
| Кут перегляду, градусів | 160° |
| Полотно | вінілове |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська




