Виробник: Atria
Код товару: U0948733
Стислий опис
Мобільний екран ATRIA TRM-NTSC-120D з триногою в міцному корпусі, придатний для щоденного використання. Механізм автоматичного блокування регулює висоту. Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла. ... Читати далі...
Стислі характеристики
Цвет -
Черный
Мобільний екран ATRIA TRM-NTSC-120D з триногою в міцному корпусі, придатний для щоденного використання. Механізм автоматичного блокування регулює висоту. Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла.
Технічні характеристики
| Тип | переносний на тринозі |
| Спосіб кріплення | на стійці |
| Тип проєкції | пряма |
| Тип конструкції | мобільний |
| Ширина екрана | 244 см |
| Висота екрана | 183 см |
| Діагональ (дюйм) | 120" |
| Формат | 4:3 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Черный |




Українська



