Стислий опис
Моторизований настінний екран ідеальний для використання із сучасними висококонтрастними проєкторами. Виготовлений із матеріалу MaxWhite. Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла. Обладнаний регульо... Читати далі...
Моторизований настінний екран ідеальний для використання із сучасними висококонтрастними проєкторами. Виготовлений із матеріалу MaxWhite. Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла. Обладнаний регульованим перемикачем вертикального обмеження для регулювання установок підіймання/спуску.
Технічні характеристики
| Тип | моторизовані |
| Тип | настінні |
| Спосіб кріплення | настінний |
| Тип проєкції | пряма |
| Тип конструкції | моторизований |
| Ширина екрана | 203 см |
| Висота екрана | 153 см |
| Діагональ (дюйм) | 100" |
| Формат | 4:3 |
| Полотно | Matte White |
| Також шукають | маленькі |
| Також шукають | з полотном Matte White |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
