Виробник: 2E
Код товару: U0288372
Стислий опис
Розвиток технологій не обходить стороною жодну сферу діяльності та виробництва, саме тому екрани для проєкторів стають більшими, кращими та якіснішими також, як і сама техніка. Цей предмет потрібен для візуалізації зобр... Читати далі...
Розвиток технологій не обходить стороною жодну сферу діяльності та виробництва, саме тому екрани для проєкторів стають більшими, кращими та якіснішими також, як і сама техніка. Цей предмет потрібен для візуалізації зображення. Щоб картинка видавалася гарною у виборі, потрібно враховувати кілька чинників — тип проєкції, розмір виробу, тип покриття, методи кріплення та монтажу.
Пропонуємо звернути увагу на проєкційний екран 2E з механізмом повернення — стаціонарний тип екрана, основна особливість якого — здатність згортатися й розвертатися за допомогою пружинного механізму. Прилад призначений для роботи з побутовими проєкторами довільної роздільної здатності. Встановлення призначене для встановлення на стіні. Виробник екрана гарантує чудову якість зображення, високу контрастність і мінімальне спотворення кольору.
Моторизовані екрани 2E вирізняються системою натягу проєкційної поверхні, що створює абсолютно плоску поверхню екрана, а отже, абсолютно рівне проєктоване зображення. Полотно в матовому виконанні, з якого виготовлений екран, забезпечує гарні характеристики зображення. Екрани з матовим покриттям дають рівномірне дифузійне розсіювання світла, що падає на нього. Зображення добре видно під будь-яким кутом, екран освітлений рівномірніше.
Надійність, довговічність і простота в експлуатації роблять його найефективнішим для найрізноманітніших зорових аудиторій. Проєкційний екран 2E, з однаковим успіхом підходить як для домашніх кінотеатрів, так і для навчальних аудиторій і конференц-залів.
Технічні характеристики
| Тип | настінні |
| Тип | стельові |
| Спосіб кріплення | настінно-стельовий |
| Тип проєкції | пряма |
| Тип конструкції | підпружинений |
| Ширина екрана | 240 см |
| Висота екрана | 135 см |
| Діагональ (дюйм) | 108" |
| Формат | 16:9 |
| Кут перегляду, градусів | 160° |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
