Стислий опис
Intel Core i9-14900KF — 24-ядерний процесор 14-го покоління для настільних ПК. Використовує гібридну архітектуру продуктивності Intel для оптимізації ігор, створення контенту та поліпшення продуктивності.Сумісний із мат... Читати далі...
Стислі характеристики
Intel Core i9-14900KF — 24-ядерний процесор 14-го покоління для настільних ПК. Використовує гібридну архітектуру продуктивності Intel для оптимізації ігор, створення контенту та поліпшення продуктивності.
Сумісний із материнськими платами на основі наборів мікросхем Intel 600 і 700 серій, що забезпечує гнучкість модернізації без шкоди для продуктивності та функціональності. Підтримує DDR5-5600, що забезпечує високу пропускну здатність і підвищує продуктивність, а також DDR4-3200.
Модель обладнана удосконаленнями технологіями Intel Turbo Boost Max 3.0, Intel Thermal Velocity Boost, Intel Adaptive Boost, Intel Gaussian&Neural Accelerator 3.0, Intel Hyper-Threading тощо.
Це нове покоління процесорів підтримує дискретний інтерфейс Intel Wi-Fi 7 (5 Гбіт/с), що розширює можливості Wi-Fi 6 і Wi-Fi 6E, щоб забезпечити вищу швидкість. Підтримує також Bluetooth LE Audio для забезпечення якісного бездротового стереозв'язку, точнішого звуку та нових можливостей обміну аудіофайлами.
Intel Core i9-14900KF має до 1х16+4 шин PCIe 5.0 або 2х8 + 4 шин PCIe 4.0 для високошвидкісного графічного процесора, твердотільного накопичувача або інших додаткових плат. Є також до 8 шин DMI 4.0 для швидкого обміну даними між компонентами.
Технічні характеристики
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Сікет | 1700 |
| Кількість ядер | 24 ядра |
| Кількість потоків | 32 потока |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 6.0 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Техпроцес | 10nm |
| Кеш-пам'ять | 36 MB Intel Smart Cache |
| Обсяг кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 36MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Розблокований множник | да |
| Версія PCI Express | 5.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2023 |
| Тип постачання | Tray |
| Також шукають | для майнінгу |
| Також шукають | ігрові |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo) |
| Також шукають | з розблокованим множником |
| Також шукають | топові |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Семейство процессора | Intel Core i9 |
| Встроенный видеоадаптер | Нет |
| Количество ядер процессора | 24 ядра |
| Количество потоков процессора | 32 потока |
| Внутренняя тактовая частота, ГГц | 3.2 |
| Тепловыделение, Вт | 125 |
| Состояние | Новое |




Українська
