Стислий опис
14 покоління процесорів і далі використовує гібридну архітектуру Intel для оптимізації ігор і підвищення продуктивності. Вони об'єднують дві мікроархітектури ядер на одному кристалі процесора й обладнані передовими техн... Читати далі...
Стислі характеристики
14 покоління процесорів і далі використовує гібридну архітектуру Intel для оптимізації ігор і підвищення продуктивності. Вони об'єднують дві мікроархітектури ядер на одному кристалі процесора й обладнані передовими технологіями, що забезпечують інтелектуальний розгін і допомагають отримати захопливий ігровий досвід.
Intel Core i7-14700F — 20-ядерний процесор для настільного ПК, що належить до сімейства процесорів Raptor Lake. Максимальний обсяг підтримуваної пам'яті становить 192 ГБ. Обладнаний двоканальним контролером із підтримкою DDR4-3200 і DDR5-5600, що дасть змогу вибрати оптимальний тип оперативної пам'яті залежно від потреб і легко інтегрувати процесор у настільні ПК із різними конфігураціями пам'яті.
Виготовлений за технологією Intel 7, що забезпечує достатню швидкодію за високого рівня споживання енергії. Гарна робоча частота ядер процесора гарантує стабільну роботу навіть у складних завданнях. Немає вбудованого графічного ядра, тому для роботи з мультимедійним контентом потрібно додатково встановити дискретну відеокарту.
Це покоління процесорів підтримує дискретний Intel Wi-Fi 7, що не тільки забезпечить вищу швидкість з'єднання, але неабияк підвищить швидкість реагування й надійність для майбутніх застосувань, що вимагають надзвичайної послідовності та точності. Також є Bluetooth LE Audio для справжнього бездротового стерео, високоякісного звуку та нових можливостей обміну аудіо.
Технічні характеристики
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сікет | 1700 |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Кількість потоків | 28 потока |
| Базова тактова частота процесора | 2.1 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.4 GHz |
| Максимальний TDP | 219 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 33 MB Intel Smart Cache |
| Обсяг кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 28MB |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 89.6 GB/s |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Версія PCI Express | 5.0 and 4.0 |
| Дата виходу | 1 квартал 2024 |
| Тип постачання | Tray |
| Також шукають | для майнінгу |
| Також шукають | ігрові |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo) |
| Також шукають | топові |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Семейство процессора | Intel Core i7 |
| Встроенный видеоадаптер | Нет |
| Количество ядер процессора | 20 |
| Количество потоков процессора | 28 потока |
| Внутренняя тактовая частота, ГГц | 2.1 |
| Тепловыделение, Вт | 219 |
| Состояние | Новое |




Українська
