Стислий опис
Intel Core i7-12700KF — 12-ядерний процесор для настільного ПК. Належить до сімейства процесорів Alder Lake. Обладнаний 2-канальним контролером пам'яті з підтримкою DDR4-3200 і DDR5 4800. Обсяг підтримуваної пам'яті ста... Читати далі...
Стислі характеристики
Intel Core i7-12700KF — 12-ядерний процесор для настільного ПК. Належить до сімейства процесорів Alder Lake. Обладнаний 2-канальним контролером пам'яті з підтримкою DDR4-3200 і DDR5 4800. Обсяг підтримуваної пам'яті становить 128 ГБ. Сумісний із сокетом s-1700. Цей компонент вирізняється продуктивними показниками роботи, розблокованим множником і вимкненим на апаратному рівні графічним ядром.
Забезпечує високу швидкодію процесора за нижчого рівня споживання енергії, порівнюючи з попередніми поколіннями. Робоча частота ядер процесора становить 2.7 ГГц, що в режимі "Турбо" може збільшуватися до 5 ГГц, гарантуючи високу швидкодію навіть у складних завданнях. Проводить обчислення у 20 потоків, підтримує технологію Hyper-Threading і Turbo Core.
Підходить для використання в спеціалізованих галузях. Система отримує потужності, що відповідають топовому щаблі цього компонента в родині процесорів, створених для платформи s-1700.
Технічні характеристики
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сікет | 1700 |
| Кількість ядер | 12 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Кеш-пам'ять | 25 MB Intel Smart Cache |
| Обсяг кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 12MB |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Розблокований множник | да |
| Версія PCI Express | 5.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2021 |
| Тип постачання | Tray |
| Також шукають | для rtx 2060 |
| Також шукають | для майнінгу |
| Також шукають | ігрові |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo) |
| Також шукають | з розблокованим множником |
| Також шукають | топові |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| (Збірка) Геліє процесора | Alder Lake |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Семейство процессора | Intel Core i7 |
| Встроенный видеоадаптер | Нет |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Количество потоков процессора | 20 |
| Разъемы | S1700 |
| Внутренняя тактовая частота, ГГц | 3.6 |
| Тепловыделение, Вт | 125 |




Українська
