Виробник: AMD
Код товару: U0949192
Стислий опис
Технічні характеристики Сімейство процесора AMD Ryzen 9 Сікет AM5 Кількість ядер 12 ядер Кількість потоків 24 потоків Базова тактова частота процесора 4.4 GHz Максимальна тактова частота процесора 5.6 GHz Максим... Читати далі...
Стислі характеристики
Семейство процессора -
AMD Ryzen 9
Встроенный видеоадаптер -
AMD Radeon Graphics
Количество ядер процессора -
12
Количество потоков процессора -
24 потоків
Внутренняя тактовая частота, ГГц -
4.4
Технічні характеристики
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Сікет | AM5 |
| Кількість ядер | 12 ядер |
| Кількість потоків | 24 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальний TDP | 120 Вт |
| Техпроцес | 4nm |
| Обсяг кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 960KB |
| Обсяг кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 12MB |
| Обсяг кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 64MB |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Частота графічного процесора | 2200 MHz |
| Кількість ядер графічного процесора | 2 |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Розблокований множник | да |
| Версія PCI Express | 5.0 |
| Тип постачання | Tray |
| Також шукають | для майнінгу |
| Також шукають | ігрові |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo) |
| Також шукають | з розблокованим множником |
| Також шукають | з вбудованою графікою |
| Також шукають | топові |
| Також шукають | для rtx 2060 |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Семейство процессора | AMD Ryzen 9 |
| Встроенный видеоадаптер | AMD Radeon Graphics |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Количество потоков процессора | 24 потоків |
| Внутренняя тактовая частота, ГГц | 4.4 |
| Тепловыделение, Вт | 120 |




Українська
