Стислий опис
Найшвидший виграєЦей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх.Технологія AMD StoreMIПростий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen і пр... Читати далі...
Стислі характеристики
Найшвидший виграє
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх.
Технологія AMD StoreMI
Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу.
Программа AMD Ryzen Master
Проста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
AMD Ryzen VR-Ready Premium
Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
Технічні характеристики
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сікет | AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Обсяг кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Обсяг кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Графічне ядро | Radeon Vega 8 |
| Частота графічного процесора | 2000 MHz |
| Кількість ядер графічного процесора | 8 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Розблокований множник | да |
| Версія PCI Express | 3.0 |
| Дата виходу | 13.04.2021 |
| Тип постачання | BOX |
| Також шукають | для rtx 2060 |
| Також шукають | для rx 580 |
| Також шукають | для майнінгу |
| Також шукають | ігрові |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo) |
| Також шукають | з розблокованим множником |
| Також шукають | з вбудованою графікою |
| Також шукають | топові |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| (Збірка) Геліє процесора | Zen3 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Семейство процессора | AMD Ryzen 7 |
| Встроенный видеоадаптер | Radeon Vega 8 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Количество потоков процессора | 16 |
| Разъемы | AM4 |
| Внутренняя тактовая частота, ГГц | 3.8 |
| Тепловыделение, Вт | 65 |




Українська
