Стислий опис
Найшвидший виграєЦей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх. Технологія AMD StoreMIПростий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen і п... Читати далі...
Стислі характеристики
Найшвидший виграє
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх.
Технологія AMD StoreMI
Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу.
Программа AMD Ryzen Master
Проста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
AMD Ryzen VR-Ready Premium
Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
Технічні характеристики
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сікет | AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.3 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 5nm |
| Обсяг кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Обсяг кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6MB |
| Обсяг кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 4 |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Розблокований множник | да |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Семейство процессора | AMD Ryzen 5 |
| Встроенный видеоадаптер | AMD Radeon Graphics |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Количество потоков процессора | 12 |
| Внутренняя тактовая частота, ГГц | 3.3 |
| Тепловыделение, Вт | 65 |




Українська
