Виробник: UFT
Код товару: U0049563
Стислий опис
Столик для ноутбука з бамбука UFT T13 T6.Ця унікальна розробка має низку переваг над дерев'яною копією цього столика.1)Столик із бамбука Т13 легший. Бамбук майже вдвічі легший від української деревини.2)Столик і... Читати далі...
Стислі характеристики
Материал -
Дерево
Тип -
Подставка
Столик для ноутбука з бамбука UFT T13 T6.
Ця унікальна розробка має низку переваг над дерев'яною копією цього столика.
1)Столик із бамбука Т13 легший. Бамбук майже вдвічі легший від української деревини.
2)Столик із бамбука Т13 міцніший. Деревина бамбука майже в півтора раза твердіша за деревину дуба.
3)Столик із бамбука Т13 екологічніший. Виготовляється з натурального бамбука, який росте в екологічно чистому районі планети. У зв'язку з дуже швидким зростом (від 20 до 90 сантиметрів за добу), стебла не встигають накопичувати в собі шкідливих речовин, як це може бути в разі з іншою деревиною.
4)Столик із бамбука Т13 довговічніший. Бамбук не розсихається й не набирає вологу, подібно до інших твердих деревних порід дерева.
Ця унікальна розробка має низку переваг над дерев'яною копією цього столика.
1)Столик із бамбука Т13 легший. Бамбук майже вдвічі легший від української деревини.
2)Столик із бамбука Т13 міцніший. Деревина бамбука майже в півтора раза твердіша за деревину дуба.
3)Столик із бамбука Т13 екологічніший. Виготовляється з натурального бамбука, який росте в екологічно чистому районі планети. У зв'язку з дуже швидким зростом (від 20 до 90 сантиметрів за добу), стебла не встигають накопичувати в собі шкідливих речовин, як це може бути в разі з іншою деревиною.
4)Столик із бамбука Т13 довговічніший. Бамбук не розсихається й не набирає вологу, подібно до інших твердих деревних порід дерева.
Технічні характеристики
| Тип | Для ноутбуків і планшетів, для ноутбуків до 16", з активним охолодженням, для ноутбуків до 15', для ноутбуків до 17', Міністолики |
| Розмір стільниці | 700 х 340 мм |
| Розмір | 700 х 340 х 40 мм |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана 10-17" |
| Метод охолодження | 2 вентилятори |
| Матеріал | бамбук |
| Вага | 3.4 кг |
| Виробник | UFT |
| Модель | T13 |
| Артикул | T13 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 6 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Материал | Дерево |
| Тип | Подставка |




Українська
