Виробник: Trust
Код товару: U1083443
Стислий опис
Технічні характеристики Тип Для ноутбуків і планшетів Розмір 263 х 205 х 175 мм Сумісність для ноутбуків із діагоналлю екрана до 16" Метод охолодження пасивне Матеріал метал + пластик Особливості регульований нах... Читати далі...
Стислі характеристики
Цвет -
Серый
Тип -
Подставка
Технічні характеристики
| Тип | Для ноутбуків і планшетів |
| Розмір | 263 х 205 х 175 мм |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 16" |
| Метод охолодження | пасивне |
| Матеріал | метал + пластик |
| Особливості | регульований нахил підставки |
| Вага | 0.23 кг |
| Колір | сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Серый |
| Тип | Подставка |




Українська









