Виробник: Trust
Код товару: U1083442
Стислий опис
Технічні характеристики Тип Для ноутбуків до 17.3' Розмір 280 х 230 х 46 см Сумісність для ноутбуків із діагоналлю екрана до 17.3" Метод охолодження пасивне Матеріал алюміній Особливості 7 рівнів висоти Максимал... Читати далі...
Стислі характеристики
Цвет -
Серый
Тип -
Подставка
Технічні характеристики
| Тип | Для ноутбуків до 17.3' |
| Розмір | 280 х 230 х 46 см |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 17.3" |
| Метод охолодження | пасивне |
| Матеріал | алюміній |
| Особливості | 7 рівнів висоти |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Вага | 0.265 кг |
| Колір | сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Серый |
| Тип | Подставка |




Українська









