Виробник: Xiaomi
Код товару: U0967945
Стислий опис
Технічні характеристики Серія Xiaomi Redmi Pad Тип Початкового рівня Кількість SIM-карток 1 Тип SIM-карток nanoSIM Тип матриці LCD Діагональ екрана 8.7" Роздільна здатність 1340 x 800 Кількість ядер процесора 8... Читати далі...
Стислі характеристики
Процессор планшета -
MediaTek Helio G85
Оперативная память, MB -
4
Объем встроенной памяти, GB -
128
Емкость аккумулятора, мА/ч -
6650
Количество ядер процессора -
8
Технічні характеристики
| Серія | Xiaomi Redmi Pad |
| Тип | Початкового рівня |
| Кількість SIM-карток | 1 |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип матриці | LCD |
| Діагональ екрана | 8.7" |
| Роздільна здатність | 1340 x 800 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Максимальний обсяг карт пам'яті | 2 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 14 |
| Також шукають | 2024 року |
| Бездротові можливості | 3G |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | маленькі |
| Також шукають | оптимальні |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Бездротові можливості | 4G |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Навігація система | BDS |
| Навігація система | Galileo |
| Навігація система | ГЛОНАСС |
| Навігація система | GPS |
| Навігація система | A-GPS |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Type C USB |
| Ємність батареї | 6650 mAh |
| Додатково | 90 Hz |
| Додатково | Fast Charge 18W |
| Додатково | гіроскоп |
| Додатково | датчик освітленості |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина (мм) | 211.58 |
| Висота (мм) | 125.48 |
| Товщина (мм) | 8.8 |
| Вага (г) | 373 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | блакитний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Процессор планшета | MediaTek Helio G85 |
| Оперативная память, MB | 4 |
| Объем встроенной памяти, GB | 128 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 6650 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Разрешение экрана | 1340x800 |
| Цвет | Голубой |




Українська








