Стислий опис
Все необхідне для захопливих розвагЗавдяки 11-дюймовому 2,5K-дисплею з неймовірно чистою графікою і щільністю пікселів 274 ppi Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi перетворює твій рутинний перегляд контенту на насиченіший і запам'ят... Читати далі...
Стислі характеристики
Завдяки 11-дюймовому 2,5K-дисплею з неймовірно чистою графікою і щільністю пікселів 274 ppi Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi перетворює твій рутинний перегляд контенту на насиченіший і запам'ятовуваний досвід. Шоу, навчальні відео або вечірній кіномарафон із близькими пройде з чіткими, плавними та реалістичними візуальними ефектами. У тандемі з частотою оновлення AdaptiveSync 90 Гц забезпечена безшовне прокручування та високий рівень чутливості взаємодії у всьому: від читання до геймінгу. Зображення здається природнішим і приємнішим для очей завдяки DC-димінгу та сертифікації TÜV Rheinland для Low Blue Light, блокеру Flicker Free і Circadian Friendly. Комфорт твоїх очей гарантований упродовж усього дня. Модель обладнана чотирма динаміками з технологією Dolby Atmos, які забезпечують збалансований звук, що оживляє діалоги та музику.
Крім розваг, планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Wi-Fi забезпечує зручність вирішення робочих завдань з HyperOS 2, надаючи покращений програмний інтерфейс. Синхронізація викликів, мережеве об'єднання та загальний буфер обміну через Wi-Fi 5 і Bluetooth ще більше оптимізують конектизатор зі смартфонами. Приймай виклики, що приходять на телефон, безпосередньо на приєднаному планшеті, а також копіюй і вставляй контент між девайсами. Це дає змогу домогтися плавнішого й ефективнішого робочого процесу з оперативним виконанням завдань упродовж дня. Пристрій важить 510 г і має зручний форм-фактор, щоб брати його із собою куди завгодно.
Xiaomi Redmi Pad 2 Wi-Fi працює на базі чипсета MediaTek Helio G100-Ultra, що забезпечує плавну роботу під різними навантаженнями. Перемикайся між застосунками, транслюй контент або потоково дивись нові серії, без зависань, помилок і зволікань. Достатня потужність для тривалих розваг забезпечується акумулятором ємністю 9000 мА·год, що гарантує до 86 днів роботи в режимі очікування. Великий обсяг ОЗП дає змогу запускати десятки застосунків одночасно, а в сховищі точно помістяться всі важливі архіви.
Redmi Pad 2 обладнаний адаптивною частотою оновлення до 90 Гц для плавної взаємодії під час читання, ігор і перегляду відео. Технологія DC-димінгу, сертифікація TÜV Rheinland для зниження синього світла, захист Flicker Free та режим Circadian Friendly роблять зображення природнішим і комфортнішим для очей. Користуватися планшетом приємно навіть весь день.
Акумулятор ємністю 9000 мА·год забезпечує тривалу автономну роботу. Дивись відео, грай або вирішуй робочі завдання без постійного підзаряджання. У режимі очікування пристрій може працювати до 86 днів — це чудовий показник для мобільного пристрою.
Для повного занурення в те, що відбувається, планшет обладнаний чотирма динаміками з підтримкою Dolby Atmos. Звук збалансований, чіткий, оживляє діалоги, музику та спецефекти. Він наповнює простір, створюючи ефект присутності та посилюючи враження від будь-якого контенту.
Технічні характеристики
| Серія | Xiaomi Redmi Pad |
| Серія | Xiaomi Redmi Pad 2 |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрана | 11" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Також шукають | великі |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для фільмів |
| Також шукають | для читання |
| Також шукають | оптимальні |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Type C USB |
| Інтерфейси та під'єднання | Audio-jack 3.5 mm |
| Ємність батареї | 9000 mAh |
| Додатково | Fast Charge 18W |
| Додатково | гіроскоп |
| Додатково | датчик освітленості |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Процессор планшета | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Оперативная память, MB | 8 |
| Объем встроенной памяти, GB | 256 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 9000 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |




Українська








