Виробник: Teclast
Код товару: U1049041
Стислий опис
Технічні характеристики Тип Продуктивні Можливість здійснювати дзвінки немає Кількість SIM-карток 2 Тип SIM-карток nanoSIM Тип матриці IPS (PLS) Діагональ екрана 12" Роздільна здатність 1200 х 2000 Кількість яд... Читати далі...
Стислі характеристики
Процессор планшета -
MediaTek Helio G88
Оперативная память, MB -
6
Объем встроенной памяти, GB -
128
Емкость аккумулятора, мА/ч -
8000
Количество ядер процессора -
8
Технічні характеристики
| Тип | Продуктивні |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрана | 12" |
| Роздільна здатність | 1200 х 2000 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Максимальний обсяг карт пам'яті | 1 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 13 МП + 0.08 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Операційна система | Android 14 |
| Також шукають | великі |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для фільмів |
| Також шукають | для читання |
| Також шукають | оптимальні |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Навігація система | GPS |
| Навігація система | A-GPS |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Type C USB |
| Інтерфейси та під'єднання | Audio-jack 3.5 mm |
| Ємність батареї | 8000 mAh |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина (мм) | 282 |
| Висота (мм) | 178 |
| Товщина (мм) | 8 |
| Вага (г) | 612 г |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | блакитний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Процессор планшета | MediaTek Helio G88 |
| Оперативная память, MB | 6 |
| Объем встроенной памяти, GB | 128 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 8000 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Разрешение экрана | 1200 х 2000 |
| Операционная система | Android |
| Модель планшета | Teclast T60 |




Українська









