Виробник: Teclast
Код товару: U1098010
Стислий опис
Технічні характеристики Тип Ігрові Тип Початкового рівня Тип матриці IPS (PLS) Діагональ екрана 10.95" Роздільна здатність 1280 х 800 Кількість ядер процесора 8 Процесор Unisoc T606 Частота процесора 1.6 ГГц В... Читати далі...
Стислі характеристики
Процессор планшета -
Unisoc T606
Оперативная память, MB -
4
Объем встроенной памяти, GB -
128
Емкость аккумулятора, мА/ч -
7000
Количество ядер процессора -
8
Технічні характеристики
| Тип | Ігрові |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрана | 10.95" |
| Роздільна здатність | 1280 х 800 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Максимальний обсяг карт пам'яті | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Також шукають | великі |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для фільмів |
| Також шукають | для читання |
| Також шукають | новинки |
| Також шукають | оптимальні |
| Також шукають | з клавіатурою |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Навігація система | Galileo |
| Навігація система | ГЛОНАСС |
| Навігація система | GPS |
| Навігація система | A-GPS |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Type C USB |
| Інтерфейси та під'єднання | Audio-jack 3.5 mm |
| Ємність батареї | 7000 mAh |
| Додатково | OTG-адаптер |
| Додатково | клавіатура |
| Додатково | мишка |
| Додатково | наушники |
| Додатково | пассивний стилус |
| Додатково | підставка під планшет |
| Додатково | чехол-книжка |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина (мм) | 258 |
| Висота (мм) | 170 |
| Товщина (мм) | 8.6 |
| Вага (г) | 543 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | блакитний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Процессор планшета | Unisoc T606 |
| Оперативная память, MB | 4 |
| Объем встроенной памяти, GB | 128 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 7000 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Разрешение экрана | 1280 х 800 |
| Операционная система | Android |




Українська





