Виробник: Doogee
Код товару: U1103651
Стислий опис
Doogee Tab E3 — це універсальний планшет, що поєднує високу продуктивність і зручний дизайн. Завдяки потужним характеристикам він підходить для роботи та розваг, забезпечуючи швидке оброблення даних і приємний досвід ко... Читати далі...
Стислі характеристики
Процессор планшета -
MediaTek Helio G100
Оперативная память, MB -
8
Объем встроенной памяти, GB -
256
Емкость аккумулятора, мА/ч -
8800
Количество ядер процессора -
8
Doogee Tab E3 — це універсальний планшет, що поєднує високу продуктивність і зручний дизайн. Завдяки потужним характеристикам він підходить для роботи та розваг, забезпечуючи швидке оброблення даних і приємний досвід користування.
Екран пристрою дає чітке зображення, а тривалий час без підзаряджання дає змогу використовувати його впродовж тривалого часу. Завдяки 11-дюймовому дисплею, що забезпечує широкий кут огляду, ви можете вільно переглядати контент.
Більш видимий контент для підвищення ефективності робочого процесу.
Планшет зі співвідношенням сторін 16:10 забезпечує більший вертикальний простір екрана, порівнюючи зі звичайним екраном. Такий дизайн дає змогу зображати більший вміст під час таких дій, як перегляд вебсторінок, читання документів і робота з електронними таблицями, мінімізуючи прокручування і в такий спосіб підвищуючи продуктивність.
Міцна конструкція й надійність у поєднанні із сучасними функціями роблять його чудовим вибором для повсякденного використання.
Doogee Tab E3 працює під керуванням системи Android 15, що гарантує безперебійну й ефективну роботу різних застосунків на пристрої. Крім того, Android 15 представляє передові функції конфіденційності й безпеки, які пропонують користувачам низку налаштованих налаштувань для задоволення їхніх вимог щодо захисту конфіденційності.
Екран пристрою дає чітке зображення, а тривалий час без підзаряджання дає змогу використовувати його впродовж тривалого часу. Завдяки 11-дюймовому дисплею, що забезпечує широкий кут огляду, ви можете вільно переглядати контент.
Більш видимий контент для підвищення ефективності робочого процесу.
Планшет зі співвідношенням сторін 16:10 забезпечує більший вертикальний простір екрана, порівнюючи зі звичайним екраном. Такий дизайн дає змогу зображати більший вміст під час таких дій, як перегляд вебсторінок, читання документів і робота з електронними таблицями, мінімізуючи прокручування і в такий спосіб підвищуючи продуктивність.
Міцна конструкція й надійність у поєднанні із сучасними функціями роблять його чудовим вибором для повсякденного використання.
Doogee Tab E3 працює під керуванням системи Android 15, що гарантує безперебійну й ефективну роботу різних застосунків на пристрої. Крім того, Android 15 представляє передові функції конфіденційності й безпеки, які пропонують користувачам низку налаштованих налаштувань для задоволення їхніх вимог щодо захисту конфіденційності.
Технічні характеристики
| Тип | Продуктивні |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрана | 11" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Максимальний обсяг карт пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Бездротові можливості | 4G |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Навігація система | BDS |
| Навігація система | Galileo |
| Навігація система | ГЛОНАСС |
| Навігація система | GPS |
| Навігація система | A-GPS |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Type C USB |
| Інтерфейси та під'єднання | Audio-jack 3.5 mm |
| Ємність батареї | 8800 mAh |
| Додатково | клавіатура |
| Додатково | Чехол |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина (мм) | 168.8 |
| Висота (мм) | 257.3 |
| Товщина (мм) | 7.5 |
| Вага (г) | 512 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Процессор планшета | MediaTek Helio G100 |
| Оперативная память, MB | 8 |
| Объем встроенной памяти, GB | 256 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 8800 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Разрешение экрана | 1920 x 1200 |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Операционная система | Android |
| Цвет | Черный |




Українська









