Стислий опис
Конвектор Zilan ZLN6258 2000W Black Електричний конвекторний нагрівач швидко прогріє приміщення в 20 м2. Нагрівання відбувається завдяки природній циркуляції повітря, завдяки чому не підіймається пил і не спалюється кис... Читати далі...
Конвектор Zilan ZLN6258 2000W Black
Електричний конвекторний нагрівач швидко прогріє приміщення в 20 м2. Нагрівання відбувається завдяки природній циркуляції повітря, завдяки чому не підіймається пил і не спалюється кисень у приміщенні. Zilan ZLN6258 — енергоефективне джерело тепла холодної пори року.
Особливості:
- Безшумна робота
- Захист від перегрівання
- Підлогове або настінне встановлення
- Ручка для транспортування
- Перемикач увімкнення/вимкнення
Технічні характеристики:
- Напруга живлення: 220-240В~50-60Гц
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Довжина кабелю: 1.2 м
- Розмір (ШхВхГ): 90х460х730 мм
- Вага: 3 кг
Комплектація:
- Конвектор
- Ніжки та кріплення для підлогового встановлення
- Посібник з експлуатації
Технічні характеристики
| Призначення | Побутовий |
| Тип | конвектор |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | закритий |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | датчик перекидання |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Встановлення | настінний |
| Режими роботи | 2000 Вт |
| Особливості | ручка для перенесення |
| Особливості | з коліщатками/ножками для переміщення |
| Додатково | захист від перегрівання |
| Габарити | 460 х 90 х 730 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | чорний |
| Тип нагрівача, для сищини | конвектор |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська



