Стислий опис
Teploceramic TC395 Висока потужність Teploceramic TC395 — керамічна електронагрівальна панель від відомого українського виробника. Ця модель виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечують його довговічність ... Читати далі...
Teploceramic TC395
Висока потужність
Teploceramic TC395 — керамічна електронагрівальна панель від відомого українського виробника. Ця модель виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечують його довговічність і бездоганність у виконанні своїх завдань. Для максимальної ефективності, рекомендується використовувати цю електронагрівальну панель у приміщенні площею 8 кв. м. Панель встановлюється на стіну. Вона має досить високу потужність — 395 Вт.
Компактність
Електронагрівальна панель Teploceramic TC395 отримала механічний тип керування. Нагрівальний елемент — керамічний. Рекомендований об'єм приміщення 22 кус.м. Передбачений лише один режим обігрівання. Модель обладнана захистом від вологи та пилу за стандартом IP54. Живлення 220 В/50 Гц. Робоча температура становить 80 градусів. Завдяки своїй компактності панель не займе багато місця й забезпечить обігрівання приміщення. Панель отримала простий, стриманий дизайн.
Технічні характеристики
| Тип | керамічний |
| Площа обігрівання | 7 кв.м |
| Потужність | 395 Вт |
| Нагрівальний елемент | керамічний |
| Тип керування | механічне |
| Встановлення | настінний |
| Особливості | захист від перегрівання, захист від опіків, IP54 |
| Габарити (В х Ш х Г), мм | 600 х 600 х 11 мм |
| Вага | 12 кг |
| Колір | бежевий |
| Виробник | Teploceramic |
| Модель | ТС 395 Beige |
| Артикул | ТС 395 Beige |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія, міс | 60 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
