Стислий опис
Тепловентилятор електричний Tekhmann construction TCEF-2/165 — компактний і надійний пристрій для швидкого обігріву приміщень різного призначення. Завдяки потужності 1650 Вт він ефективно забезпечує необхідну температур... Читати далі...
Стислі характеристики
Тепловентилятор електричний Tekhmann construction TCEF-2/165 — компактний і надійний пристрій для швидкого обігріву приміщень різного призначення. Завдяки потужності 1650 Вт він ефективно забезпечує необхідну температуру в робочих зонах, майстернях або гаражах. Обладнаний захистом від перегрівання та металевим корпусом, що забезпечує довговічність і стійкість до зовнішніх впливів. Регульована температура та двошвидкісний режим дають змогу контролювати рівень тепла відповідно до потреб користувача.
Технічні характеристики
| Тип | теплова гармата |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | трубчастий |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | вологозахист |
| Встановлення | підлоговий |
| Режими роботи | обігрівання |
| Особливості | терморегулятор |
| Особливості | термостат |
| Додатково | захист від перегрівання |
| Габарити | 240 x 230 x 335 мм |
| Вага | 3.4 кг |
| Колір | оранжевий |
| Тип нагрівача, для сищини | теплова гармата |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип установки | Напольный |




Українська





