Стислий опис
ТМ Rotex — побутова техніка, що поєднує в собі якість, надійність, функціональність, стиль і привабливу ціну. Покупці цінують продукцію ТМ Rotex за практичність і доступну ціну, яка стає вирішальним чинником вибору пі... Читати далі...
ТМ Rotex — побутова техніка, що поєднує в собі якість, надійність, функціональність, стиль і привабливу ціну. Покупці цінують продукцію ТМ Rotex за практичність і доступну ціну, яка стає вирішальним чинником вибору під час купівлі. Згідно з даними досліджень продукція ТМ Rotex має популярність серед покупців завдяки гармонійному співвідношенню ціни та якості. Продукція ТМ Rotex — це широкий асортиментний ряд побутової техніки, що задовольняє стандарти якості, за доступними цінами. Rotex — цілий рік і для кожної родини.
Простий в експлуатації та надійний у роботі конвектор
Rotex RCH10-H, працює від електромережі, розрахований як на стаціонарне встановлення на стіні, так і на вільне переміщення підлогою, завдяки практичним коліщаткам. Rotex RCH10-H здатний обігріти кімнату об'ємом 30 м2, має нагрівальний ТЕН і регульований термостат. Зрозуміле механічне керування, наявність економічного режиму та добре продуманий захист від перегрівання чудово доповнюють функціонал Rotex RCH10-H, даючи змогу тішити Вас своєю стабільною та тривалою роботою.
Технічні характеристики
| Тип | конвектор |
| Площа обігрівання | 10 кв.м |
| Потужність | 1000 Вт |
| Нагрівальний елемент | відкритий |
| Тип керування | механічне |
| Встановлення | підлоговий |
| Встановлення | настінний |
| Особливості | термостат |
| Додатково | захист від перегрівання |
| Габарити | 590 х 475 х 110 мм |
| Колір | білий |
| Тип нагрівача, для сищини | конвектор |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | для кімнати |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | економні |
| Також шукають | до 1000 Вт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська

