Стислий опис
ТМ Rotex — побутова техніка, що поєднує в собі якість, надійність, функціональність, стиль і привабливу ціну. Покупці цінують продукцію ТМ Rotex за практичність і доступну ціну, яка стає вирішальним чинником вибору під ... Читати далі...
ТМ Rotex — побутова техніка, що поєднує в собі якість, надійність, функціональність, стиль і привабливу ціну. Покупці цінують продукцію ТМ Rotex за практичність і доступну ціну, яка стає вирішальним чинником вибору під час купівлі. Згідно з даними досліджень продукція ТМ Rotex має популярність серед покупців завдяки гармонійному співвідношенню ціни та якості. Продукція ТМ Rotex — це широкий асортиментний ряд побутової техніки, що задовольняє стандарти якості, за доступними цінами. Rotex — цілий рік і для кожної родини.
Мобільний інфрачервоний нагрівач Rotex RAS15-H допоможе швидко обігріти невелике приміщення, водночас економно витрачаючи електроенергію. Rotex RAS15-H має кварцовий нагрівальний елемент і можливість вибору режиму роботи з двох запропонованих варіантів, забезпечуючи водночас безшумну роботу. До того ж прилад передбачає просте та зрозуміле механічне керування, а також надійний захист як від перегрівів, так і від опіків. Корпус Rotex RAS15-H вироблений із якісного термостійкого пластику, а сучасний дизайн дасть змогу його встановити в будь-якому приміщенні.
Технічні характеристики
| Тип | інфрачервоний |
| Площа обігрівання | 9 кв.м |
| Потужність | 800 Вт |
| Тип керування | механічне |
| Встановлення | підлоговий, настільний |
| Режими роботи | 2 |
| Особливості | автоматичне вимкнення під час перекидання, захист від перегрівання |
| Габарити (В х Ш х Г), мм | 370 х 300 х 90 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | білий |
| Виробник | Rotex |
| Модель | RAS15-H |
| Артикул | RAS15-H |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська


