Стислий опис
Olimpia Splendid CALDO ROCK O (99294) — це компактний і безпечний тепловентилятор потужністю до 2000 Вт, з функцією осциляції та захистом від перегрівання. Підходить для швидкого нагрівання приміщень до 22 м2. Має прост... Читати далі...
Olimpia Splendid CALDO ROCK O (99294) — це компактний і безпечний тепловентилятор потужністю до 2000 Вт, з функцією осциляції та захистом від перегрівання. Підходить для швидкого нагрівання приміщень до 22 м2. Має просте механічне керування, сучасний дизайн і захист від вологи (IP21) — ідеальний для використання вдома або в офісі.
Спросить ChatGPT
Технічні характеристики
| Тип | тепловентилятор |
| Площа обігрівання | 22 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | голчастий |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | вологозахист |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Встановлення | настільний |
| Режими роботи | 3 |
| Особливості | ручка для перенесення |
| Додатково | ручка для переміщення |
| Габарити | 290 х 217 х 155 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | жовтий |
| Колір | сірий |
| Тип нагрівача, для сищини | тепловентилятор |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська




