Стислий опис
Конвекторний обігрівач CH7100 LCD SMART Black розроблений і створений для будь-якого типу приміщення. Пристрій оснащений РК-дисплеєм, на якому відображається поточна і запрограмована температура в приміщенні. Пристрій м... Читати далі...
Конвекторний обігрівач CH7100 LCD SMART Black розроблений і створений для будь-якого типу приміщення. Пристрій оснащений РК-дисплеєм, на якому відображається поточна і запрограмована температура в приміщенні. Пристрій має триступеневу регулювання потужності, 24-годинний таймер пульт дистанційного керування.
Таймер дозволяє встановити час роботи тепловентилятора. Завдяки цьому пристрій автоматично вмикається / вимикається в зазначений час.
Терморегулятор дозволить пристрою автоматично вимкнутися при досягненні, обраної на дисплеї, температури.
Основні переваги моделі:
- Пристрій автоматично вимикається при досягненні обраної температури.
- Зручні ручки для перенесення
- Міцна і стильна конструкція
- Пульт дистанційного керування в комплекті
- 3 рівня нагріву: 750/1250/2000 Вт
- Таймер
- Ефективний розподіл тепла - вбудований вентилятор
Технические характеристики
| Тип | конвектор |
| Площадь обогрева | 20 кв. м. |
| Мощность | 2000 Вт |
| Нагревательный элемент | закрытый |
| Тип управления | электронное |
| Функции защиты | защита от ожогов |
| Функции защиты | защита от перегрева |
| Установка | напольный |
| Режимы работы | 1200 Вт |
| Режимы работы | 2000 Вт |
| Режимы работы | 750 Вт |
| Режимы работы | обогрев |
| Особенности | датчик температуры |
| Особенности | дисплей |
| Особенности | мобильность |
| Особенности | пульт д/у |
| Особенности | таймер |
| Особенности | терморегулятор |
| Особенности | термостат |
| Дополнительно | защита от перегрева |
| Дополнительно | световой индикатор работы |
| Вес | 3.3 кг |
| Цвет | черный |
| Тип обогревателя, для синка | конвектор |
| Также ищут | для квартиры |
| Также ищут | 2000 Вт и более |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська





