Виробник: NEO Tools
Код товару: U0741886
Стислий опис
Підлоговий нагрівач потужністю 2000 Вт — це сучасний інфрачервоний нагрівач зі стильним дизайном. Легкий алюмінієвий корпус має захист від вологи, дощу та несприятливих погодних умов IP34, що дає змогу використо... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип установки -
Напольный
Підлоговий нагрівач потужністю 2000 Вт — це сучасний інфрачервоний нагрівач зі стильним дизайном. Легкий алюмінієвий корпус має захист від вологи, дощу та несприятливих погодних умов IP34, що дає змогу використовувати його як у приміщенні, так і на вулиці. Для ефективного обігрівання будинків, офісів і будь-яких підсобних або житлових приміщень. Нагрівач має нагрівальний елемент із високоякісних галогенних ламп. Його світловий час оцінюється до 6000 год. Безпечна й економічна альтернатива основному або допоміжному опалюванню.
Особливості:
- тиха робота,
- екологічна робота,
- заощадження енергії,
- миттєве нагрівання,
- просте керування пристроєм,
- елегантний дизайн,
- лампа випромінює тепле світло,
- можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
Технічні характеристики
| Тип | інфрачервоний |
| Площа обігрівання | 5 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | галогенний |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | вологозахист |
| Встановлення | підлоговий |
| Режими роботи | 1000 Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Режими роботи | 2000 Вт |
| Особливості | терморегулятор |
| Додатково | IP34 |
| Габарити | 202 х 50 х 50 см |
| Вага | 12,2 кг |
| Колір | сріблястий |
| Тип нагрівача, для сищини | інфрачервоний нагрівач |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
| Також шукають | для кімнати |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип установки | Напольный |




Українська







