Стислий опис
Mill PA900WIFI3MP — це сталевий панельний обігрівач, що входить до третього покоління серії, із вбудованим модулем WiFi. З його потужністю 900 Вт він ідеально підходить для обігріву приміщень площею до 15 м². Завдяки вб... Читати далі...
Стислі характеристики
Mill PA900WIFI3MP — це сталевий панельний обігрівач, що входить до третього покоління серії, із вбудованим модулем WiFi. З його потужністю 900 Вт він ідеально підходить для обігріву приміщень площею до 15 м². Завдяки вбудованому модулю WiFi та додатку Mill Norway ви можете зручно керувати обігрівачем з будь-якої точки світу за допомогою мобільного пристрою.
Термостат PID (пропорційно-інтегрально-похідний) забезпечує стабільне нагрівання з меншими коливаннями температури. Прогнозований нагрів дозволяє обігрівачу самостійно розпізнавати оптимальний час для досягнення бажаної температури.
Вбудований модуль WiFi дозволяє обігрівачу безпосередньо підключатися до вашої мережі через Bluetooth, і немає потреби у додаткових концентраторах або термостатах. Ви можете зручно управляти ним через додаток Mill Norway та навіть інтегрувати з іншими платформами, такими як Google Assistant, Alexa, Homey та Apple HomeKit.
Обігрівач може бути встановлений тільки горизонтально та підходить для установки в ванній (IPX4). Забезпечений настінним кронштейном та гвинтами для зручної установки. Також, для безпеки дітей, обігрівач нагрівається лише зверху. Вбудований шнур розташований з правого боку пристрою і може бути прокладений між настінним кронштейном і панельним обігрівачем.
Технічні характеристики
| Тип | конвектор |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Потужність | 900 Вт |
| Нагрівальний елемент | закритий |
| Тип керування | SMART-керування |
| Тип керування | електронне |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | настінний |
| Режими роботи | обігрівання |
| Особливості | дисплей |
| Особливості | терморегулятор |
| Додатково | IPX4 |
| Габарити | 850 х 86 х 400 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Колір | білий |
| Тип нагрівача, для сищини | конвектор |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | для кімнати |
| Також шукають | до 1000 Вт |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип установки | Настенный |




Українська









