Стислий опис
Панельний нагрівач Mill 2000W Wi-Fi з вбудованою функцією Wi-Fi забезпечить комфортну температуру в приміщенні без зайвих витрат електроенергії.ОБОГРІВ ЗАСТОСУВАННЯ ДО 28 м2Вибравши нагрівач для своєї квартири, замісько... Читати далі...
Стислі характеристики
Панельний нагрівач Mill 2000W Wi-Fi з вбудованою функцією Wi-Fi забезпечить комфортну температуру в приміщенні без зайвих витрат електроенергії.
ОБОГРІВ ЗАСТОСУВАННЯ ДО 28 м2Вибравши нагрівач для своєї квартири, заміського будинку, офісу, ресторану або готелю, ви насолоджуватиметеся розумним рівномірним обігріванням приміщення.
ЗНИЖЕННЯ РОЗХОДІВ НА ОТІПЛЕННЯ ДО 50%Нагрівач Mill ефективно використовує потужність 2000W, не витрачаючи зайві гроші та тепло.
Економія енергії та засобів до 50% за весь опалювальний сезон.
УПРАВЛЯЙТЕ УДАЛЕННО С ПОМОЩЬЮ ПРИЛОЖЕНИЯ MILLКеруйте нагрівачем із мобільної програми, хай де ви будете:
- Ввімкнути/вимкнути
- Встановити температуру в кімнаті
- Налаштувати графік опалення
- Встановити режим відпускання
- Контролювати споживання енергії
- Налаштувати до 10 пристроїв Mill одночасно в різних локаціях
Завдяки класу IPX4 і новітнім технологіям MILL нагрівач можна використовувати у вологих приміщеннях.
ДОДАТКЕ КЕРУВАННЯ НА ПАНЕЛІ ПРИСТРОЇВОСТІДає змогу увімкнути або вимкнути прилад, заблокувати панель і виставити бажану температуру повітря. На дисплеї будуть показані задані параметри, які нагрівач постійно підтримуватиме в приміщенні для вашого комфорту.
ГАРАНТІЯ 5 ЛІТ5 років гарантії від виробника є показником найвищої якості та довговічності продукції. Ми дбаємо про наших споживачів і дбайливо ставимося до довкілля.
РОБОТАЄ ТИХО І НЕ ВИДІЙАЄ НЕПРИТАННИХ ЗАПАХІВПанельний нагрівач Mill 2000W Wi-Fi не сушить повітря й не спалює кисень у домі.
Це зберігає поточний баланс вологості в кімнаті для комфорту всієї родини. Нагрівач Mill не видушує повітря й не підіймає пил.
Завдяки рівномірному нагріванню, він не створює додаткового шуму та довше зберігає тепло.
БЕЗПЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ І ЖИВОТНИХНагрівач Mill має високий ступінь захисту від перегрівання. Блокування кнопок допоможе запобігти зайвих натискань малюками. Скористатися функцією можна в застосунку Mill і на панелі керування.
PID CONTROLНагрівач обладнаний датчиком температури, завдяки чому самостійно нагріває кімнату до заданих градусів у параметрах. Коли бажана температура буде досягнута, нагрівач підтримуватиме її за допомогою зниження рівня потужності, що призводить до стабільнішого нагрівання з меншими коливаннями температури.
КОНТРОЛЮЙТЕ СТОИМІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУВАННЯВи можете відстежувати поточне енергоспоживання й енергозбереження, а також статистику за обраний вами період.
Налаштуйте опалення вдома, готелю, ресторану та кімнати та мінімізуйте свої витрати.
REDDOT DESIGN AWARDЕлегантна мінімалістична форма підходить до будь-якого інтер'єру та зробила Mill Invisible іконного дизайну в індустрії нагрівачів, отримавши нагороду Reddot Design Award у 2022 році.
Технічні характеристики
| Тип | конвектор |
| Площа обігрівання | 28 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | трубчастий ТЕН |
| Тип керування | SMART-керування |
| Тип керування | електронне |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | настільний |
| Режими роботи | 2000 Вт |
| Особливості | термостат |
| Додатково | IPX4 |
| Додатково | Smart-керування |
| Додатково | Wi-Fi |
| Додатково | керування зі смартфона |
| Габарити | 400 х 1050 х 103 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Колір | білий |
| Тип нагрівача, для сищини | конвектор |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
| Також шукають | для квартири |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип установки | Настольный |




Українська









