Виробник: Kumtel
Код товару: U0715967
Стислий опис
Класичні оливні радіатори турецького виробника Kumtel характеризуються простотою експлуатації й керування. Сучасний дизайн і базове виготовлення робить їх найпривабливішими та найдоступнішими для споживача.Характеристик... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип установки -
Напольный
Класичні оливні радіатори турецького виробника Kumtel характеризуються простотою експлуатації й керування. Сучасний дизайн і базове виготовлення робить їх найпривабливішими та найдоступнішими для споживача.
Характеристики:
- Максимальна потужність 2000 Вт.
- Ручне керування
- Три режими контролю тепла 800/1200/2000 Вт.
- Плавний регульований термостат
- Система антизамерзання
- Функція захисту від перегрівання
- Функція захисту від перекидання
- Рекомендована площа обігріву до 25 кв. м.
- Розміри: 33 x 13 x 60 см
- Прихований пристрій для намотування кабелю на передній панелі
- Легко переміщати, нагрівач на коліщатках
- Мінімалістичний і стильний дизайн
Технічні характеристики
| Тип | оливний |
| Площа обігрівання | 25 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | закритий |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | датчик перекидання |
| Функції захисту | защита от замерзания |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Режими роботи | 1200 Вт |
| Режими роботи | 2000 Вт |
| Режими роботи | 800 Вт |
| Особливості | мобільність |
| Особливості | терморегулятор |
| Додатково | автоматичне вимкнення під час перекидання |
| Додатково | коліщатка/ніжки для переміщення |
| Додатково | відсік для зберігання шнура |
| Додатково | термостат |
| Габарити | 600 х 330 х 130 мм |
| Колір | білий |
| Тип нагрівача, для сищини | оливний нагрівач |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
| Також шукають | для квартири |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип установки | Напольный |




Українська


