Виробник: GRUNHELM
Код товару: U0586527
Стислий опис
Теплова гармата Grunhelm РТС-3000R, крім високоякісних елементів, агрегатор функціонує в 3 системах нагрівання 25/1000/3000 Вт. Так само вам зможете налаштувати механізм майже свої потреби, які стануть бездоганн... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип установки -
Напольный
Теплова гармата Grunhelm РТС-3000R, крім високоякісних елементів, агрегатор функціонує в 3 системах нагрівання 25/1000/3000 Вт. Так само вам зможете налаштувати механізм майже свої потреби, які стануть бездоганно відповідати вашій умові. Такогоva механізм виділяється високим ступенем охорони, який ніяк не перегрівається, йому ніяк не страшні короткі замикання. Такий механізм універсальний, жодний ніяк не тільки горзд зігріти повітряний простір у будівлю, але також гарантувати потрібну циркуляцію атмосфери, якщо немає здатності природного провітрювання. Внаслідок власних габаритів, нагрівач електричний Grunhelm РТС-3000R вельми мобільний також, зручний наявність перевезення.
Технічні характеристики
| Тип | теплова гармата |
| Площа обігрівання | 40 кв.м |
| Потужність | 3000 Вт |
| Нагрівальний елемент | керамічний |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Режими роботи | 1000 Вт |
| Режими роботи | 25 Вт |
| Режими роботи | 3000 Вт |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | обігрівання |
| Особливості | терморегулятор |
| Особливості | термостат |
| Додатково | захист від перегрівання |
| Габарити | 300 х 250 х 205 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | червоний |
| Тип нагрівача, для сищини | теплова гармата |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип установки | Напольный |




Українська
