Стислий опис
Тепловентилятор із потужністю 1,5 кВт використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 15 кв.м.Принцип його дії ґрунтується на тому, що керамічний елемент ефективно нагріває повітря, не перепалюючи кисень... Читати далі...
Тепловентилятор із потужністю 1,5 кВт використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 15 кв.м.
Принцип його дії ґрунтується на тому, що керамічний елемент ефективно нагріває повітря, не перепалюючи кисень, а вбудований.
Вентилятор рівномірно розподіляє його по всьому приміщенню.
Обладнаний ручним регулятором режимів, що дає змогу налаштувати оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим обдування свіжим повітрям.
Наявність і пристрій термостата унеможливлює перегрівання.
Електроелемент і передчасну поломку приладу.
Переваги:
- Діалектичний корпус
- Наявність терморегулятора та термостата
- Захисна функція вимкнення під час падіння приладу
- Мала вага та компактність
Технічні характеристики
| Тип | тепловентилятор |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Потужність | 1500 Вт |
| Нагрівальний елемент | керамічний |
| Тип керування | пульт ДК |
| Тип керування | електронне |
| Функції захисту | датчик перекидання |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Встановлення | настільний |
| Режими роботи | 1500 Вт |
| Режими роботи | 750 Вт |
| Особливості | ручка для перенесення |
| Особливості | терморегулятор |
| Особливості | термостат |
| Додатково | режим холодного обдува |
| Габарити | 213 х 213 х 295 мм |
| Вага | 1.35 кг |
| Колір | сірий |
| Колір | чорний |
| Тип нагрівача, для сищини | тепловентилятор |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | для кімнати |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
