Виробник: GRUNHELM
Код товару: U0586522
Стислий опис
Grunhelm — це молода компанія, яка швидко росте, яка, попри свій юний вік, вже завоювала величезну популярність серед багатьох українських споживачів. Основна її перевага полягає в чудовій якості продукції, що випускаєт... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип установки -
Напольный
Grunhelm — це молода компанія, яка швидко росте, яка, попри свій юний вік, вже завоювала величезну популярність серед багатьох українських споживачів. Основна її перевага полягає в чудовій якості продукції, що випускається, та правильній ціновій політиці.
Технічні характеристики
| Тип | теплова гармата |
| Площа обігрівання | 150 кв.м |
| Потужність | 9000 Вт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нагрівальний елемент | трубчастий |
| Тип керування | механічне |
| Встановлення | підлоговий |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | обігрівання |
| Особливості | терморегулятор |
| Особливості | термостат |
| Додатково | захист від перегрівання |
| Габарити | 445 х 365 х 340 мм |
| Вага | 9 кг |
| Колір | червоний |
| Тип нагрівача, для сищини | теплова гармата |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип установки | Напольный |




Українська
