Стислий опис
Кварцовий нагрівач GI-1200 Grunhelm Кварцові нагрівачі випускають теплову енергію в інфрачервоному спектрі. Тепло практично без втрат досягає нагрівних поверхонь (пол, стіни, меблі), які вже нагрівають повітря. Це створ... Читати далі...
Кварцовий нагрівач GI-1200 Grunhelm
Кварцові нагрівачі випускають теплову енергію в інфрачервоному спектрі. Тепло практично без втрат досягає нагрівних поверхонь (пол, стіни, меблі), які вже нагрівають повітря. Це створює м'який, комфортний мікроклімат у приміщенні з мінімальною різницею температур по висоті.
GI-1200 Grunhelm — пристрій із кварцовим нагрівачем. Перемикач режимів потужності дає змогу вибрати потрібний температурний режим. Максимальне споживання приладу становить 1200 Вт, з його допомогою можна обігріти приміщення площею до 15 квадратних метрів. Для безпеки користувача передбачений захист від перегрівання.
Технічні характеристики
| Призначення | Побутовий |
| Тип | інфрачервоний |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Потужність | 1200 Вт |
| Нагрівальний елемент | кварц |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | датчик перекидання |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Встановлення | настільний |
| Особливості | термостат |
| Додатково | IP20 |
| Додатково | ручка для переміщення |
| Габарити | 545x140x265 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська




