Стислий опис
Тепловентилятор із потужністю 2 кВт використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 20 кв.м.Обладнаний ручним регулятором режимів, що дає змогу налаштувати оптимальну температуру обігріву або увімкнути р... Читати далі...
Тепловентилятор із потужністю 2 кВт використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 20 кв.м.
Обладнаний ручним регулятором режимів, що дає змогу налаштувати оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим обдування свіжим повітрям.
Наявність у термостаті усуває можливість перегрівання електроелементів і передчасну поломку приладу
Технічні характеристики
| Тип | тепловентилятор |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | спіраль |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Встановлення | настільний |
| Режими роботи | 1000 Вт |
| Режими роботи | 2000 Вт |
| Особливості | мобільність |
| Особливості | ручка для перенесення |
| Особливості | термостат |
| Додатково | режим холодного обдува |
| Габарити | 198 х 140 х 230 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | білий |
| Тип нагрівача, для сищини | тепловентилятор |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
