Стислий опис
GrunhelmFH-03 — це нагрівач із високою потужністю і 2 режимами роботи. Особливістю тепловентиляторів є швидке нагрівання та мобільність.Модель має легкий невеликий корпус із білого пластику.Максимальна потужність — 2000... Читати далі...
GrunhelmFH-03 — це нагрівач із високою потужністю і 2 режимами роботи. Особливістю тепловентиляторів є швидке нагрівання та мобільність.
Модель має легкий невеликий корпус із білого пластику.
Максимальна потужність — 2000 Вт.
Це дає змогу приладу обігріти кімнату до 20 м2. У режимі обігріву передбачено дві потужності. Пристрій можна використовувати як вентилятор.
Мобільність нагрівача забезпечується наявністю ручки та шнуром завдовжки 110 см.
Технічні характеристики
| Тип | тепловентилятор |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | спіраль |
| Тип керування | механічне |
| Встановлення | підлоговий |
| Встановлення | настільний |
| Режими роботи | 1800 Вт |
| Режими роботи | 2000 Вт |
| Особливості | мобільність |
| Особливості | ручка для перенесення |
| Особливості | термостат |
| Додатково | захисна решітка |
| Додатково | Регулювання потужності |
| Додатково | режим вентилятора влітку |
| Габарити | 220 х 135 х 264 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | білий |
| Тип нагрівача, для сищини | тепловентилятор |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | з вентилятором |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
